Korunovace se odkládá

22.05.2016 17:04

AKTUALIZOVÁNO v 21.47 hod.

Dnešní mistrovské utkání Západočeského oblastního přeboru v národní házené už mohlo rozhodnout o definitivním prvenství Spartaku Rožmitál v tabulce a jeho a postupu do II. ligy. Ovšem to by museli naši hráči v Přešticích proti tamnímu béčku vyhrát. Bohužel nestalo se a tak naše korunovace se odkládá. Předpokládáme ale, že ve zbývajících třech kolem získáme alespoň čtyři body, které nám postup pohodlně zajistí.

Dnes 22. května 2016 za úmorného vedra 30°C jsme v Přešticích prohráli 12:17 po poločase 7:10. Začátek zápasu konečnému skóre ale vůbec neodpovídal. První branku hned v první minutě vstřelili naši hráči a jednogólový náskok si udrželi až do desáté minuty. Pak se ale projevila absence Petra Šourka a náš útok nestačil odpovídat na branky soupeře. Ve 14. minutě se Přeštice poprvé dostaly do vedení a už ho nepustily nejen do konce poločasu, ale i celého utkání.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, D. Franěk, J. Vondrášek - J. Pičman, J. Zemek, R. Stöckl, P. Melichar, J. Pazderník

Naše branky: R. Stöckl 4, J. Pičman 4, P. Melichar 2, J. Zemek 1 a J. Pazderník 1

Takhle vypadá čelo tabulky po dnešní neděli, tedy 19. kole:

1. Rožmitál                17        14        0          3          346 : 292         28

2. Přeštice B              17        12        1          4          341 : 300         25

3. Litice                     18        11        2          5          386 : 348         24

4. Stupno                   17        11        1          5          352 : 298         23

5. Tymákov B             18        6          4          8          356 : 354         16

Za týden hostíme doma béčko Nezvěstic a Přeštičtí zajíždějí do Stupna.

Podrobnosti z dnešního zápasu najdete v rubrice Házenkáři.

První minuta, náš první útok a hned také první gól. Slibný nástup do utkání jsme ale brzy  zhatili.