Žatec – Rožmitál 25:22 (13:12)

21.05.2017 20:18

Jestliže jsme předpokládali, že s Mostem, který měl po čtrnácti kolech stejně bodů jako my, prohraje Spartak Rožmitál na jeho hřišti tak maximálně o fous, v utkání 21. května v Žatci proti vedoucímu celku ligy jsme mohli očekávat pohromu. A hle! Dopadlo to přesně naopak.

V Mostě jsme hladce prohráli o deset branek a v Žatci jsme svedli vyrovnaný zápas, kdy si domácí do poslední minuty nebyli jisti vítězstvím. Nakonec jsme po výborném výkonu odjeli domů s prohrou 22:25, když poločas skončil 12:13.

Je zajímavé, že obě utkání byla bohatá na góly. V Mostě jich padlo 46 a dnes v Žatci dokonce 47. Po šestnácti kolech tedy zůstává Spartak v tabulce druhé ligy s 12 body na desátém místě.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pazderník, E. Trefný

Naše branky: R. Stöckl 11, P. Šourek 8 a J. Pazderník 3