Vřeskovice – Rožmitál 24:15 (10:10)

04.06.2017 14:04

I ve druhém utkání druhého dvoukola jarní části 2. ligy národní házené podlehl Spartak Rožmitál domácímu týmu. V neděli 4. června zajížděli naši hráči k zápasu do Vřeskovic, s nimiž prohráli 15:24 po poločase 10:10.

První poločas se pro nás vyvíjel pomalu stejně dobře jako včera v Příchovicích, ovšem druhá půle opět znamenala pohromu. Naskýtá se otázka, co se s našim týmem druhých třicet minut děje. Maně si lze vzpomenout rovněž na slabé druhé poločasy před pár lety ještě v oblastním přeboru. Snad už tímto duelem ve Vřeskovicích druhopoločasová slabota skončila. Vždyť za týden už konečně zase hrajeme doma s poslední Raspenavou, a to bychom měli jasně vyhrát.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - R. Stöckl, J. Pazderník, P. Melichar, J. Pičman

Branky: R. Stöckl 6, J. Pazderník 4, J. Pičman 3 a P. Melichar 2 - za domácí: Černý 9, Krs 7, Matoušek 5, Blohmann 3