Rožmitál - Nýřany B 18:13 (13:7)

30.05.2017 22:07

Do nedělního zápasu 28. května proti druhému celku soutěže lépe vstoupili domácí. Hned z prvního útoku vstřelil Rožmitál branku, hosté z následujícího útoku však vyrovnali.

V šesté minutě jsme vedli o dvě branky, v sedmé hosté snížili. V 11. minutě jsme již vedli rozdílem čtyř branek 6:2. Nýřany dvěma brankami v řadě sice skóre snížili, my jsme ale góly v 18. a 20. minutě opět odskočili na rozdíl čtyř branek. Ve 26. minutě byl náš náskok již šestibrankový a stejným rozdílem skončil i první poločas.

Ve druhém poločase se našim útočníkům přestalo střelecky dařit, za čtrnáct minut hry jsme se dokázali prosadit pouze jednou. Nýřanští toho využili a ve 14. minutě byl stav 14:10. Dvěma góly vstřelenými z pokutových hodů jsme náskok šesti branek získali zpět a ve 20. minutě byl stav 16:10. V závěru zápasu jsme sice vstřelili o jednu branku méně než hosté, to ale nic nezměnilo na našem vítězství 18:13.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pazderník

Branky: P. Šourek 7, J.Pazderník 6 a R. Stöckl 5 - za hosty: Faifr 8, Špirk 4 a Šilhavý 1