Rožmitál – Kyšice 21:21 (15:12)

14.05.2017 18:44

První branku našeho utkání 13. května proti Kyšicím jsme vstřelili ve druhé minutě, soupeř z následného protiútoku vyrovnal. V deváté minutě jsme vedli rozdílem čtyř branek 5:1, hosté ve 12. minutě snížili na rozdíl dvou branek. Prakticky celý zbytek poločasu jsme si udržovali dvou až tříbrankový náskok. Ve 30. minutě jsme vedli o čtyři góly, hosté v posledních sekundách snížili na rozdíl tří branek.

Začátek druhého poločasu byl z pohledu našeho útoku tragický. První branku jsme dokázali vstřelit až ve třinácté minutě (vedli jsem 16:15), do té doby stihli hosté vyrovnat na 15:15. Postupem času jsme si vypracovali dvoubrankový náskok, pět minut před koncem zápasu jsme vedli 21:19. Zbytečnými ztrátami v útoku jsme se ale připravili o možnost dotáhnout slibně rozehrané utkání k vítěznému konci, hosté měli ještě v závěru možnost dokonat obrat, ovšem  - naštěstí pro nás - z rychlého protiútoku netrefili bránu. Zápas tak skončil nerozhodně 21:21.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pazderník, P. Melichar

Branky: P. Šourek 12, R. Stöckl 5 a P. Melichar 4 - za hosty: Šleis 9, Smola 8, Netušil 3, Špičan 1