Premiéra dopadla na výbornou

07.04.2013 12:58

V prvním zápase jarní části Oblastní soutěže Západočeského kraje hostili v neděli 7. dubna 2013  naši národní házenkáři TJ Spartak Rožmitál mužstvo Sokola Dobřív. Za mrazivého počasí a drobného sněžení jsme soupeře porazili výrazným rozdílem 20 : 10.

K výbornému výsledku přispěli nejen všichni hráči základního kádru, ale i dorostenci, kteří byli trenérem nasazováni ve druhém poločase. Nesmíme také zapomenout na diváky, jichž se i přes nepřízeň počasí sešlo opravdu hodně. O poločasu poblahopřáli házenkáři jubilantovi Jiřímu Plachému k osmdesátým narozeninám. Podrobný referát z utkání přineseme později. Zatím si můžete prohlédnout spoustu fotografií na www.facebook.com/cvokarskemuzeum.

Na hráčích obou týmů nebyla zimní přestávka vůbec znát. Do hry se vrhali jako lvi.

O přestávce poblahopřáli házenkáři Jiřímu Plachému k životnímu jubileu.